© 2021 Ekmob SFA. Tüm hakkı saklıdır. 

Share a little about yourself as a business owner, or maybe describe what makes your service unique. Give visitors one more reason to care about your offer and want to work with you.

Some more information about your business

ABOUT

Talk about some of the details of your offer with a focus on the value people get back.

FEATURE 1

Is there a pain point that your service resolves? Tell visitors about it here.

FEATURE 2

Alternatively, you could use this section to address some frequently asked questions.

FEATURE 3

Eskişehir

Tuğba Yalçın

Toplantı notlarımı sesli kaydediyorum. Ben arabama ulaşmadan raporum merkeze ulaşıyor.

SR Medikal

Sinan Rıdvan

Ekmob kullandığımız dördüncü uygulama. İlk kez satış ekibimizin bir uygulamayı sevdiğini gördüm.

MUTLU MÜŞTERİLERİMİZ

Aktivitelerin satışa etkisini takip edin. Aramaları ve ziyaretleri verimli hale getirin. Artan portföy hakimiyeti ile satışlarınızı artırın.

Satış Sürecini Dijitalleştirin!

Sizi Arayalım

Ekmob SFA, satış ekiplerine özel geliştirilmiş, mobil satış yönetimi uygulamasıdır. Ziyaret noktalarını gezen satış ekibinizi telefondan yönetin. Tüm satış sürecini anlık izleyin. Ekip içi rekabet ortamı oluşturun, satışları artırın. 

Satışları %28 artırın. Satış ekibiniz, müşterinin cari hesap ve bakiye bilgisini telefonundan saniyeler içinde incelesin. Toplantısını müşterinin potansiyeline göre planlasın. Aynı ekiple daha çok satış yapın.

Danışmanlarımız Size Ulaşsın.

Haftada 1 gün kazanın. Bırakın evrak işlerini otomasyon yapsın. Böylece satış ekibiniz asıl önemli işlere odaklansın. Ciro getirmeyen işlerle vakit kaybetmesin. 

Veri girişini %40 artırın. Satış ekibiniz sesli not şeklinde 10 saniyede toplantı notu paylaşsın. Ekmob SFA'in kolay kullanımı ve internetsiz çalışma özelliği sayesinde CRM'leriniz raf yazılımı olmasın. Kişisel tecrübe, kurumsal hafızaya dönüşsün. 

Hedeflerin performansını yükseltin. Dağınık kanallardaki müşteri bilgisi, Ekmob SFA üzerinde bir araya gelsin. Otomatik güncellenen satış metrikleri ve tahminler ile potansiyele uygun satış hedefleri koyun. Performansı yükseltin.